ZABIERZ

PRZECZYTAJ

PODAJ DALEJ

Tak w skrócie można podsumować „Czytaj Dalej”. To inicjatywa Fundacji Gotowi do działania, mająca na celu popularyzację czytelnictwa i ułatwienie, wolnego od formalności, dostępu do książek.

Każdy przeczytany rozdział jest dla nas sukcesem!

Na terenie Gminy Kęty pojawiły się miejsca oznaczone naklejką z logo akcji – tam znajdziecie się książki, które czekają na swoich czytelników. 
Nie krępujcie się! Sięgnijcie po tytuł, który wpadnie Wam w oko. 

Wszystkie książki stanowiące księgozbiór „Czytaj Dalej” oznaczone są symbolami akcji:

– różowo-białą naklejką z logo na okładce

– różową pieczęcią z logo akcji wewnątrz książki

– różową pieczęcią z logo Fundacji wewnątrz książki

 

Gdzie znajdują się książki?

 
 

#AkcjaCzytajDalej

Dołącz do „Czytaj Dalej”! Oznacz nas na Instagramie lub Facebooku i wykorzystaj hasztag #AkcjaCzytajDalej – pokaż, którą książkę czytasz i podziel się swoją recenzją!

PARTNERZY I DOBRE DUCHY AKCJI

Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Początkowo należało do szwedzkiej grupy wydawniczej Norstedts, w skład której wchodzi jedno z największych szwedzkich wydawnictw książek dla dzieci – Rabén & Sjögren, a od 2011 roku jego właścicielkami są Katarzyna Skalska i Natalia Walkowiak.

Wydawnictwo Zakamarki wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wiele naszych tytułów to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, mamy też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Jesienią 2012 roku do naszej oferty dołączyły książki francuskie.

Publikujemy m.in. książki obrazkowe Astrid Lindgren. Dzięki temu do rąk polskich czytelników trafiły nowe historie o Pippi, Emilu czy dzieciach z Bullerbyn z oryginalnymi ilustracjami.

Podstawową zasadą Wydawnictwa Zakamarki jest publikowanie książek z wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją.  Pierwszą książkę wydaliśmy 23 sierpnia 2007 roku – były to Przygody Astrid – zanim została Astrid Lindgren. W ciągu blisko 17 lat działalności ukazało się ponad 340 tytułów.

Wydawnictwo Jaguar powstało w 2004 roku. Od 2017 roku jest częścią międzynarodowej grupy wydawniczej Bonnier Books AB, w skład której wchodzą również Wydawnictwo Marginesy www.marginesy.com.pl, Wydawnictwo Kropka wydawnictwokropka.com.pl i Wydawnictwo Luna https://wydawnictwoluna.pl/.

Specjalizujemy się w literaturze dla młodzieży i młodych dorosłych. Wydajemy też powieści i komiksy dla dzieci oraz komiksowe adaptacje klasyki literatury.

Staramy się wydawać książki, które dostarczą naszym młodszym i starszym czytelniczkom i czytelnikom dużo pozytywnych emocji, czasem czegoś nauczą, czasem wzruszą, a najmłodszym pokażą, że nie ma nic przyjemniejszego niż uruchomienie wyobraźni podczas lektury pasjonujących opowieści.

Czytajcie więc nasze książki, a jeśli któraś zdobędzie Wasze serce lub ma na to szansę – powiedzcie nam to, klikając serduszko, znajdujące się pod okładką!

Wydawnictwo CzyTam powstało w 2013 roku. Skromna oferta naszych książek skierowana jest do dzieci i młodzieży, ale zapraszamy do lektury także osoby dorosłe.

Poprzez wiodącą tematykę publikacji, jaką stanowi szeroko pojęta fantastyka i przygoda, chcemy zachęcić do samodzielnej lektury także „czytelniczych niejadków”.

Oprócz tematyki i świetnych ilustracji zwracamy szczególną uwagę na jeszcze dwa czynniki, które są dla nas bardzo istotne: niepowtarzalny klimat opowieści i zawarte w treści emocje – od śmiechu po wzruszenie.
Dzięki nim książki przestają być tylko rzeczami i stają się częścią nas samych.

Wydajemy powieści (także w postaci e-booków), komiksy i książki obrazkowe.   

Jako szanujący się wydawca posiadamy koty!

Pieczatki-Online.eu to nowoczesna platforma umożliwiająca niezwykle łatwe projektowanie i zakup pieczątek online.
Wartościami, którymi kierujemy się, tworząc i udoskonalając nasz portal to przede wszystkim:

  • Najlepsza jakość – korzystamy z produktów renomowanych światowych producentóworaz z najlepszych dostępnych technologii. Dzięki temu oferowane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Zapewniamy, że pieczątki wykonane przez Pieczatki-Online.eu są trwałe, estetyczne, czytelne i funkcjonalne!
  • Przystępna cena – dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były cenowo atrakcyjne. Dla naszych klientów nieustannie przygotowujemy wyjątkowe upusty, specjalne oferty, sezonowe promocje i rabaty na pieczątki.
  • Najwyższy komfort klienta – stworzony przez nas unikalny system do projektowania i zamawiania pieczątek sprawia, że procedura zakupu na naszej stronie jest niezwykle intuicyjna i szybka.
  • Natychmiastowa realizacja – zamówienia złożone na stronie Pieczatki-Online.eu realizowane są zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się na podstronie: ekspresowa wysyłka pieczątek.