Wspólnie z zespołem PM2 Collective i Domem Kultury w Kętach,  mieliśmy przyjemność zorganizować niezapomniane widowisko teatralno-muzyczne – „Bob z Miasta Dylan – historia chłopca, który pomylił życie ze śmiercią”. To wyjątkowe wydarzenie, które połączyło świat teatru i muzyki, przykuło uwagę publiczności od pierwszych chwil.

Na scenie artyści oraz zespół PM2 Collective, wraz z zaproszonymi Gośćmi, przeplatali aktorstwo z muzyką, snując mroczną opowieść o miłości, nostalgii, nienawiści i oczywiście – muzyce. 

Cała historia była inspirowana albumem koncepcyjnym „Bob z Miasta Dylan: Historia chłopca, który pomylił życie ze śmiercią” zespołu PM2 Collective. Dziesięć autorskich utworów, utrzymanych w stylistyce americana i alternative rock, stworzyło niepowtarzalne tło dla dramatycznych wydarzeń na scenie. Na podstawie towarzyszącego płycie opowiadania, Łukasz Baruś stworzył scenariusz, a młodzi aktorzy zabrali nas do Dylan’s Town.

Frekwencja podczas wydarzenia była imponująca, a młodzi aktorzy zachwycili widzów swoją niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem. Co więcej, muzyka była grana na żywo, dodając wyjątkowego klimatu całej produkcji.

To wydarzenie to nie tylko koncert, czy spektakl – to prawdziwe doświadczenie artystyczne, które z pewnością pozostawiło ślad w sercach wszystkich uczestników. 

Sfinansowano ze środków Fundacji PZU

Scenariusz – Łukasz Baruś 
Debiut reżyserski – Łukasz Baruś 
Wsparcie reżyserskie i eksperckie –
Elżbieta Przeciszowska-Cieśla
Scenografia – Marcel Smolarek
 
Wystąpili: 
Szymon Chmiel 
Elżbieta Walczak
Łukasz Baruś 
Milena Mynarska 
Jagoda Kaczyńska
Marcel Smolarek 
Muzycy:

Piotr Wojtyczek

Marcin Mieszczak

Wojciech Mieszczak

Remigiusz Hadka

Michał Wódz

Rafał Piskorek