Mamy zaszczyt ogłosić premierę naszego najnowszego spektaklu, „Baśnie Andersena”, przygotowanego przez Persona – Grupa Artystyczna! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 20 czerwca w Dom Kultury w Kętach .
🕙 Godzina 10:00 – dla szkół, przedszkoli i młodszej widowni
Dzieciaki, przygotujcie się na magiczną podróż do świata niesamowitych baśni Andersena! Spotkacie ulubione postaci i zanurzycie się w ich niezwykłe historie. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową oprawę wizualną i emocjonujące przedstawienie, które dostarczy Wam mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.
/ Wejściówki grupowe – Dom Kultury, pok. nr 4 /
🕕 Godzina 18:00 – dla nieco starszej publiczności
Zapraszamy młodzież, dorosłych i wszystkich, którzy kochają magię baśni! Przeniesiemy Was w świat marzeń i wywołamy burzę emocji. Będziecie śledzić losy bohaterów, odkrywać tajemnice i wciąż trzymać kciuki za ich szczęście. Czekają na Was niezapomniane chwile i artystyczne doznania.
 
 
Nie może Was zabraknąć na tej wyjątkowej premierze! Wejściówki są już dostępne w Domu Kultury w Kętach (pok. nr 4) oraz pod numerem telefonu 784 530 234.
Bądźcie z nami 20 czerwca i doświadczcie magii baśni Andersena na żywo!
 
📍 Miejsce: Dom Kultury w Kętach
📅 Data: 20 czerwca
🕙 Godzina: 10:00 (dla szkół, przedszkoli i młodszej widowni)
🕕 Godzina: 18:00 (dla starszej publiczności)
 
Zapraszamy Was do wspólnego przeżycia niezapomnianych chwil artystycznego magicznego świata. Udostępnijcie to wydarzenie swoim bliskim i przyjaciołom, by mogli dołączyć do naszej podróży do krainy baśni!
 
scenariusz: Łukasz Baruś
reżyseria: Julia Augustyńska, Maja Moskwik
muzyka: Michał Wódz