Fundacja Gotowi do działania miała przyjemność gościć publiczność na koncercie piosenki bajkowej „Gotowi na magię”, który odbył się 30 maja. Było to prawdziwe święto dla fanów baśniowych melodii. 

Na scenie wystąpili utalentowani członkowie Grupy Artystycznej Persona oraz zaprzyjaźnione wokalistki, tworząc niezapomniane widowisko. Wypełnione energią i radością miejsce koncertu było gotowe na magiczną podróż. Publiczność, pełna oczekiwań i emocji, zgromadziła się, gotowa do zanurzenia się w świat fantastycznych melodii. Grupa Artystyczna Persona, znana ze swojego talentu i pasji, zaprezentowała szeroki repertuar piosenek pochodzących z najbardziej uwielbianych bajek. Ich występ był powrotem do przeszłości, sprawiając, że publiczność przeniosła się w świat magii i wyobraźni. Każda piosenka była wykonana z niesamowitą pasją i oddaniem, oddając prawdziwą esencję baśniowych opowieści.

Wraz z członkami Grupy Artystycznej Persona na scenie pojawiły się również zaprzyjaźnione wokalistki, które swoim urokiem i talentem urozmaiciły koncert. Każda z nich miała swoje wyjątkowe miejsce, interpretując znane piosenki bajkowe. Ich głosy wypełniły przestrzeń sali, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która przenosiła słuchaczy w magiczny świat bajek. Wokalistkom towarzyszyli na scenie członkowie Grupy Persona, którzy w swoich choreografiach doskonale oddawali charakter każdej piosenki. Ich dynamiczne i pełne magii występy wprowadzały publiczność w świat marzeń i baśniowych opowieści. Publiczność mogła cieszyć się nie tylko doskonałą muzyką, ale także wizualnym spektaklem, który wciąż będzie żył w ich wspomnieniach. Koncert piosenki bajkowej „Gotowi na magię” był niepowtarzalnym doświadczeniem, w którym spotkały się muzyka, taniec i magia bajkowych opowieści. 

Wydarzenie zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, a honorowy patronat nad nim objęła Pani Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego.

WYSTĄPILI: Karina Skwarczyńska (wokal), Sandra Pytlarz (wokal), Sandra Michalska (wokal), Helenka Bryzek (wokal), Miłosz Lorek, Wiktoria Furtak, Antonina Ogiegło, Jagoda Kaczyńska, Julia Kościelniak, Aleksandra Świątek, Julia Augustyńska, Maja Moskwik.

 zdjęcia: Marta Florczak