Spektakl „Larwy”, przygotowany wspólnie przez Fundację Gotowi do Działania i Grupę Teatralną C’est la vie (LO Andrychów), zdobył Pierwszą Nagrodę w Konfrontacjach Teatralnych 43. Małopolskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży w Krakowie! Złoty Chochoł wraca z nimi do domu! 
 
To niezwykle ważne wyróżnienie dla całej ekipy i ogromne uznanie dla wszystkich zaangażowanych w produkcję spektaklu. Chcielibyśmy podziękować szczególnie niesamowitej młodzieży, która wniosła niezwykłą energię i talent na scenę. Kochani – kłaniamy się Wam!
 
Koordynatorom oraz całemu zespołowi za ich poświęcenie i ciężką pracę, która doprowadziła do tego momentu. Dziękujemy niezastąpionemu Michałowi Wodzowi, który stworzył nie tylko wspaniałą muzykę do spektaklu, ale również zagrał ją na żywo, dodając magii i emocji do każdego występu ❤
To ogromne osiągnięcie i potwierdzenie, że ciężka praca, determinacja i pasja artystycznie uzdolnionej młodzieży przynoszą wspaniałe rezultaty.
W kościach czuliśmy już od dawna, że pierwsze miejsce było Wam pisane – wspaniale jest widzieć was z tym zasłużonym laurem ❤
___
reżyseria i koordynacja – Iwona Kaczmarek
scenografia i koordynacja – Iwona Boba, Agnieszka Bok

/archiwalny plakat premierowego spektaklu/