KONCERT 'SOYKA - KIEDY JESTEŚ' JUŻ ZA NAMI!

W dniu 8 marca 2023 roku w Domu Kultury w Kętach odbył się wyjątkowy koncert zorganizowany przez Fundację Gotowi do działania, podczas którego wystąpił jeden z najwybitniejszych polskich muzyków i wokalistów – Stanisław Soyka

 

Koncert przyciągnął wielu miłośników dobrej muzyki. Na początku koncertu Burmistrz Gminy złożył paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet, co spotkało się z gromkimi brawami ze strony publiczności. Następnie, na scenie pojawił się Fundacyjny Band, który zaprezentował wspaniałe aranżacje i wykonania utworów. Ich występ spotkał się z wielkim uznaniem ze strony zgromadzonej publiczności. 

 

Gwiazdą wieczoru był Stanisław Soyka, który przy akompaniamencie fortepianu zabrał publiczność w wspaniałą akustyczną, muzyczną podróż. Jego wokalne umiejętności oraz aranżacje utworów były niezwykle poruszające i wzruszające. Wszyscy zgromadzeni na sali słuchacze z entuzjazmem i z zaciekawieniem śledzili występ Gwiazdy. 

 

W finale koncertu wszyscy artyści spotkali się na scenie, aby wspólnie zaśpiewać dla zgromadzonej publiczności. Był to niezapomniany moment, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym koncercie.

 

Po zakończeniu koncertu, w holu Domu Kultury w Kętach trwały jeszcze długo rozmowy przy kieliszku szampana. Była to doskonała okazja, aby podzielić się wrażeniami i cieszyć się wspólnie z muzyką, która sprawiła tak wiele emocji i radości.