3 maja 2022, godz. 17.00, Dom Kultury w Kętach

Nadszedł czas kiedy oficjalnie już możemy zaprosić Państwa na wydarzenie bardzo ważne w naszej fundacyjnej przestrzeni. To nasz ,,autorski Band”, duże przedsięwzięcie, bardzo skomplikowane logistycznie, ale za to gwarantujące najpiękniejszy czas. Fundamentem wydarzenia, jak zwykle, jest Michał Wódz.
W koncercie wystąpią:

Marta Świątek Stanienda voc
Angelina Mazur Dzida voc
Monika Mendrok Mika voc
Natalia Bukowska voc
Anna Dudziak voc
Agata Balcy voc
Michał Wódz voc, klawisz
Grzegorz Grunwald voc, gitara
Michał Łanuszka voc, gitara
Bogumił Zieliński bas
Damian Drzymała perkusja
Wojciech Zieliński perkusja
Konferansjer : Michał Łanuszka
Światło i nagłośnienie: Maciej Hofstede, Kuba Prządka
Oprawa filmowa: Grzegorz Stanienda

Liczymy na obecność wszystkich osób wspierających i kibicujących fundacyjnym zadaniom. Gwarantujemy prawie 3 godziny muzyki w wykonaniu naszych przyjaciół.
W przerwie koncertu przestrzeni Domu Kultury znajdziecie Państwo stoisko z pysznym ciastem i dekoracjami.
,,Pomaluj Świat na żółto i na niebiesko” to muzyczny czas, który dedykujemy niezastąpionemu, dzielnemu Przemkowi Dudkiewiczowi, naszym organizacjom partnerskim na UA, w tym Marii Hlukhava jako, że jest matką chrzestną naszych międzynarodowych działań, grupie najcudniejszych wolontariuszy Rescue PL – Uciec przed wojną, najpracowitszym i najukochańszym wolontariuszom z Kęt i okolicy oraz absolutnie wszystkim lokalnym i zagranicznym Darczyńcom, którzy codziennie przyczyniają się do działań pomocowych dedykowanych UA. Drodzy Państwo, bez Was nie mogłyby być realizowane zadania i te które widać codziennie w profilu fundacji, te publikowane na stronie Rescure PL, ale i te najtrudniejsze o których raczej nie będziemy wspominać przynajmniej podczas wojny.


Bilety, rezerwacje – DK Kęty recepcja, tel 784540234 lub mail: fundacja@gotowidodzialania.pl
Do zobaczenia 3 maja 2022, g.17.00 w DK Kęty